Sada SRAM GX EAGLE EMTB TRANSMISSION AXS 104BCD TTYPE

Kód: 15544
Neohodnoceno
Značka: Sram
28 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sada SRAM GX T-Type Eagle E-MTB 104BCD Transmission AXS (přeh.,baterie,nabíječka, el.tlačítko POD, převodník 104BCD T-Type 36z,Clip-on Guard, řetěz 126čl., CS XS-1275 10-52z) – kliky nejsou součástí balení

Detailní informace

TESTOVÁNÍ KOL PŘED PRODEJEM
TESTOVÁNÍ KOL PŘED PRODEJEM
OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
OSOBNÍ PŘÍSTUP
K ZÁKAZNÍKOVI
GARANČNÍ SERVIS ZDARMA
GARANČNÍ SERVIS ZDARMA
ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS
ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Detailní popis produktu

Pohon, který si oblíbili vášniví jezdci jako nejlepšího kamaráda pro celé dny, je nyní k dispozici i jako Transmission. Přístup bez kompromisů a s ohledem na rozpočet ještě stále zůstává v sadě zakomponovaný, ale je modernizován pro novou generaci kol. Přehazovačka GX Eagle Transmission řadí stejně ostře a přesně jako ostatní přehazovačky v rodině Transmission a také je vybavena vyměnitelnými chrániči v případě poškrábání pro lepší ochranu a servisovatelnost. Řazení v tahu je umožněno díky kombinaci technologie X-SYNC a mapování na kazetě GX, což umožňuje plynulá přeřazení i v největším záběru. Kliky GX Eagle Transmission DUB stojí mimo řadu generických konvenčních klik a poskytují bezkompromisní rovnováhu mezi tvarem a funkcí pro jezdce, kteří nechtějí kompromisy. Jsou to kliky, kde se čistý výkon setkává s optimální hodnotou. Jejich jedinečný tvar byl vykován z hliníku pro sílu bez nadbytečné hmotnosti a kompozitní chrániče převodníku přidávají funkcionalitu a umožňují jezdcům předcházet poškrábáním a poškození, která přicházejí s terénem. Řetěz T-Type má jedinečný plochý profil a je specificky navržen pro optimalizaci chodu Eagle Transmission a pro zvýšené točivé momenty na E-MTB.


- E-MTB sady jsou k dispozici pro systémy elektromotorů Bosch, Brose a 104 BCD.
- V balení: přehazovačka GX Eagle Transmission, kazeta GX Eagle Transmission, řetěz GX Eagle Transmission Flattop, ovladač Pod, baterie AXS a nabíječka, převodník dle specifikace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohon a řazení
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: