Rouška SPECIALIZED REUSABLE - CAMO/BLK

Kód: 64821-9981
Neohodnoceno
Značka: Specialized
179 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
SPECIALIZED FACE MASK REUSABLE CAMO/BLK OSFA EA

Detailní informace

TESTOVÁNÍ KOL PŘED PRODEJEM
TESTOVÁNÍ KOL PŘED PRODEJEM
OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
OSOBNÍ PŘÍSTUP
K ZÁKAZNÍKOVI
GARANČNÍ SERVIS ZDARMA
GARANČNÍ SERVIS ZDARMA
ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS
ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Detailní popis produktu

Zakrytí nosu a úst může být zásadní pro zastavení šíření virů, ale to neznamená, že musíte přestat šířit lásku Specialized. Naše nové opakovaně použitelné obličejové masky nabízejí pohodlné, plné pokrytí úst a nosu vnější vrstvou ze 100% bavlny a měkkou vnitřní vrstvou ze směsi spandexu a polyesteru. Nastavitelné elastické pásky se smyčkou za ušima zajišťují dokonalé uchycení a maximální pohodlí pro celodenní použití u většiny dospělých. Přinášíme závazek kvality, stylu a přizpůsobení všem našim oděvům a naše opakovaně použitelné pleťové masky se nijak neliší. Když je čas masku vyčistit, jednoduše ji umyjte rukou a poté ji nechejte uschnout na vzduchu. S pěti styly, ze kterých si můžete vybrat, bude jasné, že pod vaší novou opakovaně použitelnou obličejovou maskou Specialized se usmíváte.
Důležité informace: Není určeno k použití v klinických prostředích, kde je úroveň rizika infekce při inhalační expozici vysoká. Není určeno pro malé děti. Není FDA vymazány nebo schváleny. Schváleno FDA pod EAU pro použití jako zdroj kontroly širokou veřejností, stejně jako HCP ve zdravotnictví nastavení, aby se zabránilo šíření infekce nebo nemoci během PANDEMIe COVID-19. Tento výrobek je povolen pouze po dobu trvání prohlášení, že existují okolnosti odůvodňující povolení k nouzovému použití zdravotnických prostředků, včetně alternativních přípravků používaných jako zdravotnické prostředky, během ohniska COVID-19, podle § 564 (b)(1) zákona,21 U.S.C. 360bbb-3(b)(1) pokud není povolení ukončeno nebo zrušeno dříve. Skladujte na chladném, větraném místě.
Jedna velikost vyhovuje většině dospělých.
Elastické pásky s nastavitelným přepínáním pro pohodlné přizpůsobitelné uchycení za ušima.
2vrstvá 100% bavlna venku, 96% Poly / 4% Spandex vnitřní vrstva.
Pohodlné a prodyšné.
Pokyny pro péči: Perte v ruce (až 50krát), položte na rovnou plochu a vysušte na vzduchu.
K dispozici v 5 stylech: Black Outride, Hi-Visibility Green, American Flag White / Grey, Black Specialized, Camo.
Specialized neposkytuje žádné záruky ani záruky, výslovné ani předpokládané, že maska zabraňuje infekci nebo přenosu virů nebo chorob.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky
barva: CAMO/BLK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: