Juice Lubes Viking Juice 130ml kapátko

Kód: 96033708
Neohodnoceno
Značka: Juice Lubes
280 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Mazivo na řetěz Juice Lubes Viking Juice 130ml

Detailní informace

TESTOVÁNÍ KOL PŘED PRODEJEM
TESTOVÁNÍ KOL PŘED PRODEJEM
OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI
OSOBNÍ PŘÍSTUP
K ZÁKAZNÍKOVI
GARANČNÍ SERVIS ZDARMA
GARANČNÍ SERVIS ZDARMA
ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS
ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Detailní popis produktu

Viking Juice je vytvořenn pro všechny typy počasí. Jak do sucha, tak do mokra. Zůstává v řetězu mnohem déle než běžná maziva a prodlužuje životnost řetězu.


Tak to vidíme my, ale pokud chcete více informací, Singletrack Magazine testoval Viking Juice na 400mi jízdě  v drsných podmínkách skotské divočiny a zhodnotil ho jako vůbec nejlepší mazivo ze všech, jakýsi "svatý grál mezi lubrikanty". To nás velmi potěšilo!


Původně byl Viking Juice vytvořený se silničářem Magnusem Backstedtem, aby mu na řetězu vydržel celý závod Paris–Roubaix!


___


Instrukce:


Odšroubujte kapátko a propíchněte bezpečnostní uzávěr. Našroubujte kapátko zpět a opatrně otevřete aplikátor tak, aby Chain Juice Viking nepřetekl. Viking Juice je velmi tekutý, takže buďte opatrní a neotvírejte kapátko příliš, jinak vám vyteče na zem.


Aby Viking Juice fungoval perfektně, musí být řetěz dokonale odmaštěný, pro odmaštění použijte Dirt Juice Super Gnarl. Aplikujte 4 vrstvy přípravku Viking Juice, každou po minimálně 2 minutách, aby mazivo penetrovalo a správně se "usadilo".


V ideálním případě byste měli namazat řetěz hned po jízdě a po očištění kola. Tak dosáhnete maximálního možného času potřebného k tomu, aby se Viking Juice dostal, kam má, optimálně fungoval a zabránil korozi.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe, maziva a oleje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: