STĚHUJEME SE DO NOVÉ PRODEJNY

Od dubna nás najdete na nové adrese. Tou je bývalé Fitnes Relax vedle Lesní Správy na křižovatce u Růžičků.

Je na čase se posunout zase o kousek dál. Vy co nás navštěvujete pravidelně víte, jak v Petrklíči postupně přibývalo zboží a ubývalo místa. Každou sezónu jsme kola a zboží přemisťovali a přeskládávali tak ať do toho pro nás kdysi obrovského obchodu nacpeme vše na co si vzpomenete, dokonce ať si můžete vybírat! Poslední léta už ale nebylo kam zboží stěhovat, o nějaké vizuální stránce jsme si mohli nechat jenom zdát a přehled o tom kde co leží jsme ztráceli i my sami.

Chytili jsme se tedy příležitosti a už téměř od začátku roku 2020 tvoříme nové zázemí v budově bývalého Fitnes Relax vedle Lesní Správy, tam na Vás čeká více než 300m² plných kol a vybavení. Jelikož jsme si vždycky zakládali na servise kol, tak podstatnou část z této výměry zabrala dílna. Prodejní část potom zaberou u nás už tradiční značky kol Trek, Giant a Apache v čele s naší srdcovkou Specialized.

I když je doba nelehká, a dokončovací práce probíhají za nouzového stavu a covid 19 krize, podařilo se nám novou prodejnu zprovozuschopnit a dveře Vám otevřeme po velikonocích v úterý 14.4.2020. Zatím bez oslav a střílení šampaňského, čeká nás totiž ještě dolazování detailů, a aktuální situace nám ani nepovoluje shromažďování většího počtu lidí. Budeme tedy rádi, když si na nás najdete čas zatím jednotlivě a na nové prodejně se ukážete. O otevíračku Vás ale neošidíme, a pozveme Vás hned jakmile to situace dovolí.

Pište si novou adresu:

U Skláren 1306, Vsetín 755 01

Budeme se na Vás těšit,

Váš Planet Bikes