O planet Bikes

 

19 let zkušeností

Na počátku vždy bývá sen – a stejně tak tomu bylo i u zrodu Planet Bikes. Vybudovat místo pro lidi, pro které je kolo zábavou i vášní, kde najdou vše, co potřebují, ať už jde o kvalitní kola, cyklokomponenty nebo radu a pomoc s údržbou, servisem i samotnou technikou ježdění. V roce 2002 vznikl malý obchůdek, který se postupně rozrostl ve známou a vyhledávanou prodejnu se zázemím a servisem, půjčovnou kol, ale hlavně profesionálním týmem zaměstnanců. Díky osobnímu přístupu a kvalitní práci jsme si za těch více než šestnáct let mezi vámi bikery vybudovali stabilní pozici. A to nejen na Valašsku. Jsme rádi, že se k nám stále vracíte a je vás více a více.

 

Přemýšlíme srdcem, pracujeme rukama

Cyklistiku máme zarytou hluboko pod kůží a jsme ochotni odborně pomoci kdykoli a s čímkoli. Se servisem kol, poradenstvím nebo se samotným prodejem kol. Prodáváme kola různého zaměření: horská a krosová, elektrokola, silniční kola, BMX, ale i dětská jízdní kola. Najdete u nás doplňky, komponenty a oblečení renomovaných značek. Naše produkty si pečlivě vybíráme. Než je pustíme mezi vás, své zákazníky, nejdříve je sami na sobě důkladně testujeme.

 

Zákazníci mluví za nás

Od roku 2013 se zabýváme stavbou cyklistických tratí a pumptackových drah. Pro jejich výstavbu využíváme jak zkušeností ze stavění závodních tratí, tak zkušeností z návštěv bikeparků a bikových destinací po celé Evropě. Mezi nejzajímavější projekty, které jsme zrealizovali patří například síť trailů ve vsetínské Bike aréně, tratě ve Zděchově nedaleko Velkých Karlovic nebo singletraily Moravský kras v obci Jedovnice. Mimo prodejní aktivity za námi stojí i sportovní team Specialized Planet Bikes, který vychoval řadu jezdců české reprezentace. Pro širokou veřejnost pravidelně pořádáme testovací dny kol Specialized.

 

Velký výběr kol a cyklo doplňků

Prodáváme kola a elektrokola značek Specialized, HaiBike, Trek, Giant, Cannondale, Apache. V naší nabídce najdete kvalitní cyklistické doplňky a komponenty značek RockShox, Mavic, Shimano, Sram, KS, Renthal, Truvativ, Dartmoor, HT Pedals, Giro, CamelBak, Bell, IXS, Fox, Endura, Dakine, Five Ten, ION, Haven, Chromag, Schwalbe, MAXXIS, FORCE, BBB a mnoha dalších.


Spolehlivý a odborný servis

Zaměřujeme se na opravy, přestavby nebo garanční servisy jízdních kol a elektrokol. V případě reklamací zboží se snažíme vyhovět co nejrychleji, a neprotahujeme jejich vyřízení.

 

Servisní ROCKSHOX centrum

Provádíme odborný servis odpružených vidlic, zadních tlumičů a teleskopických sedlovek značky RockShox.

 
Obchod

Obchod

 
AKCE
Výprodej kol Specialized kvetěn 2017
zobrazit všechny akce
 
TRASY
 • Vsetín, Rumunsko, Vsetín

  Vsetín. Udoli jasenic následně Červenky do sedla. V pravo na Krošenky, směr ...[+ Číst více]

  30 km
 • Javornická Hřebenovka jinak

  Javornická Hřebenovka jinak 

  [+ Číst více]
  49 Km
 • Vsetín, Baťková, BAV

  Okruh nad Vsetínem zakončený sjezdem v Bike aréně Vsetín (meěstká část Semetín)

  [+ Číst více]
  27,5 Km
zobrazit všechny trasy a cyklovýlety
ZNAČKY V PLANET BIKES
 
 • PLANET BIKES
 • PLANET BIKES
 • PLANET BIKES
 • PLANET BIKES
 • PLANET BIKES
 • PLANET BIKES
 

 

2014 © PLANET BIKES - Radek Pala - www.planetbikes.cz, všechna práva vyhrazena.
Webdesign: David Rafaj, technické řešení: Nowonet Media
Sledujte nás
na sociálních sítích: